خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

غنى : تروریستان با حمله براماکن مقدس نمى توانند به اهداف شوم شان دست یابند

غنى : تروریستان با حمله براماکن مقدس نمى توانند به اهداف شوم شان دست یابند

Aug 25, 2017 - 22:31

کابل (پژواک ٣ سنبله ٩٦): رييس جمهورغنى ميگويد که تروريستان با حمله برمسجد امام زمان درشهرکابل بارديگرزبونى خود را به اثبات رساندند .

مهاجمان مسلح که امروزبا حمله به مسجد امام زمان در قلعۀ نجارای کابل، شماری ازافراد ملکى را که مصروف اداى نماز جمعه بودند کشته و مجروح کردند .

دفترمطبوعاتى ارگ با انتشار خبرنامه که کاپى آن به آژانس خبرى پژواک مواصلت کرده ،گفته است : (تروریستان که هم‌واره به اشارۀ باداران شان دست به جنایات و کشتار مردم زده‌اند، امروز جمعه یک‌بار دیگر مردم عام و عابدین را در مسجد و خانۀ خدا حین عبادت هدف قرار دادند و بار دیگر زبونی خود را به اثبات رساندند.)

 خبرنامه مى افزايد که گروه‌های تروریستی که همه‌روزه به شکست شان بیشتر پی‌می‌برند، اماکن مقدس، عبادت‌گاه‌ها و مردم را به شمول نمازگزاران، زنان و کودکان هدف قرارداده که هر بار به پاسخ سنگین از سوی نیروهای امنیتی ما مواجه گردیده و نابود شده‌اند.

افزون برآن درخبرنامه گفته شده است که وحدت و هم‌پذیری مذهبی ملت افغانستان در سطح کشورهای اسلامی نمونه و الگو است که هیچ جریانی با انجام اعمال تروریستی نمی‌تواند این وحدت را خدشه‌دار سازد. حکومت افغانستان از علمای جهان اسلام می‌خواهد که در برابر اقدامات دین‌ستیزانۀ تروریستان انزجار شانرا بیان نمایند تا مسلمانان در فضای امن  به عبادت بپردازند.

رئیس‌جمهور محمداشرف غنی با اظهار محکومت شدید این حادثۀ تروریستی، تأکید می‌ورزد که تروریستان شکست‌خورده هیچ‌گاه نمی‌توانند با انجام چنین حملات خصمانه و ضد دینی و بشری، به اهداف شوم شان دست یابند. آنها باید بدانند که در هرکجا هدف نیروهای امنیتی و دفاعی ما قرار می‌گیرند و برای همیشه نابود خواهند شد.

رئیس‌جمهور کشور مراتب تسلیت و همدردی عمیق خویش را به خانواده‌های شهدای حادثۀ تروریستی مذکور ابراز داشته، به مجروحین صحت کامل و به شهدا بهشت برین استدعا می‌دارد.#

 

گزارش های مربوطه:


Download “Pajhwok” mobile App, on your smartphone to read and access latest news, features, interviews, videos and photos about Afghanistan.

   

تبصره کنيد

اعلانات

Advertisement