خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

يک زن در اثر برق گرفتگى در فارياب جان باخت و دو جسد دريافت گرديد

حوادث

آرشيف

يک زن در اثر برق گرفتگى در فارياب جان باخت و دو جسد دريافت گرديد

Nov 15, 2017 - 13:03

ميمنه (پژواک،٢٤عقرب٩٦): منابع محلى در ولايت فارياب مى گويند که جسد يک زن و يک طفل، در ولسوالى خواجه سبزپوش اين ولايت دريافت شده و يک زن، در اثر برق گرفتگی جان باخته است.

عبدالله معصومی ولسوال خواجه سبزپوش، با تایيد اين خبر گفت که جسد يک زن و يک طفل، در دشت منطقۀ زندانی در غرب مرکز ولسوالى خواجه سبزپوش، از چند روز بدينسو افتاده است.

موصوف افزود که ساحه در کنترول طالبان است؛ قرار راپورها زن و طفل چند روز قبل به قتل رسيده اند و جسد شان متعفن گرديده است.

حاجی امين يک فرمانده محلى طالبان در منطقه گفت که افرادش اجساد را مشاهده کرده اند، زن قد بلند حدود ٢٥ ساله و طفل ٦ ماه سن دارد.

وی گفت معلوم  نيست که اين زن با طفلش، از کجا است و توسط چه کسی به قتل رسيده اند؟ تلاش مى شود تا فاعل قضيه و نيز بستگان مقتولين شناسايى گردد.

در همين حال، ولسوال خواجه سبزپوش گفت که يک زن ٢٥ ساله، در قريه بادغيسی اين ولسوالى، بر اثر برق گرفتگی جان باخته است.

قدرت الله باشنده محل، در مورد چگونگی قضيه گفت که در خانۀ خدای بيردی، يک پايه برق وجود داشت؛ شام ديروز هنگاميکه باران می باريد، همسر خداى بيردى خواسته چيزی را از سر کيبلی که از پايه به زمين وصل بود بگيرد. کيبل در باران با لين برق اتصال داشته؛ به مجرد تماس، اين زن را برق گرفته و جان داده است.

گزارش های مربوطه:


Download “Pajhwok” mobile App, on your smartphone to read and access latest news, features, interviews, videos and photos about Afghanistan.

   

تبصره کنيد

اعلانات

Advertisement